Blue Coast Charter

AGENCJA CZARTEROWA NA MAJORCE
Blue Coast Charter - agencja charterowa na Majorce

Witamy na Majorce!

Jesteśmy agencją czarterową, stacjonującą w malowniczej marinie Cala d’Or na największej wyspie Balearów – Majorce. Nasza przygoda z żeglarstwem rozpoczęła się kilkanaście lat temu, od 9 lat ta pasja jest również naszym stylem życia. Tym żyjemy i pracujemy. Teraz, jako zespół z doświadczeniem, zapraszamy Was do zanurzenia się w naszym świecie i przeżycia razem z nami tej niesamowitej podróży.

Majorka, jest miejscem, gdzie chcemy Was zabrać, abyście mogli doświadczyć prawdziwego piękna życia i wyspiarskiego lifestylu. Turkusowe zatoki z piaszczystymi plażami w tle, stanowią tylko wstęp do tego, co Was czeka. Dlatego oferujemy Wam nasze jachty, które przeniosą Was w ten świat, które poza spektakularnym designem, i charakterem, są połączeniem bezpieczeństwa, komfortu i luksusu. To połączenie tworzy niepowtarzalny klimat, który możecie poczuć jedynie na Majorce.

Dajemy Wam to co najlepsze abyście mogli dotknąć jachtowego lifestylu i spędzić wakacje marzeń. Dołączcie do naszej niezwykłej przygody, gdzie każdy moment na pokładzie naszych jachtów staje się niezapomnianym przeżyciem. Odkryjcie z nami magię Majorki.

GDZIE JESTEŚMY?
HOME PORT

Marina Cala d’Or Mallorca

Zapraszamy do odkrycia naszej mariny Cala d’Or na Majorce. Cala d’Or to nie tylko bezpieczna i komfortowa marina, ale prawdziwy raj pełen restauracji, koktajl-barów, pięknych plaż, muzyki oraz pulsującego życia nocnego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Marina oferuje również znakomitą obsługę oraz wygodne miejsca parkingowe dla naszych gości, a co najważniejsze, dostęp do najpiękniejszych zatok na wyspie w zaledwie 10 minut.

To nie wszystko – Cala d’Or to także malownicze miasteczko z niepowtarzalnym klimatem. Usytuowane jest zaledwie godzinę od lotniska w Palmie, a my oferujemy wygodny transport do mariny naszym własnym busem.

Nasza baza, zlokalizowana w południowej części wschodniego wybrzeża, umożliwia swobodne podróżowanie na północ lub południe. Bez względu na kierunek, który wybierzesz, zawsze znajdziesz bezpieczne zatoki o piaszczystym dnie i turkusowej wodzie, tworzące idealne warunki dla niezapomnianej i komfortowej żeglugi. W Cala d’Or znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się urodą Majorki, a nasza baza stanie się Twoim doskonałym punktem wypłynięcia do eksploracji tego uroczego regionu. Tutaj słońce świeci 300 dni w roku ale gdyby pogoda okazała się mniej łaskawa podczas Twojego pobytu, my chętnie zawieziemy Cię w przepiękne miejsca naszym 7-osobowym busem!

NA PÓŁNOC OD CALA D’OR