Blue Coast Charter

NASZE JACHTY

Zarezerwuj swoje wymarzone wakacje na jachcie i doświadcz luksusu na najwyższym poziomie

Nasza flota to 3 komfortowe i przestronne jachty żaglowe stoczni Beneteau, model Oceanis. Każdy z nich to przestronny, designerski jacht, przygotowany na pobyt od 10 do 12 osób.

Beneteau Oceanis to kwintesencja elegancji i funkcjonalności. Każdy jacht jest wyposażony we wszystko, co niezbędne na pokładzie, oferując niezapomniane doświadczenia podczas żeglugi zarówno w daleki rejs jak i przybrzeżny spacer. Dodatkowo klimatyzacja oraz generator lub inwerter sprawiają, że podróżowanie nimi staje się komfortowe nawet w najgorętsze dni.

Zapewniamy nie tylko stylowy design, ale także kompleksowe udogodnienia, takie jak przestronne wnętrza, satynowa pościel, czy wyposażona kuchnia abyście mogli cieszyć się każdą chwilą na pokładzie. Nasze jachty to nie tylko jednostki pływające, to miejsce, gdzie luksus spotyka przygodę. Odkryj z nami, jak unikalny może być jachtowy styl życia.

BENETEAU OCEANIS 51.1

AVOCADO

Oceanis 51.1 – arcydzieło morskiego designu i doskonałego rzemiosła. Ten luksusowy jacht, stworzony przez renomowanego producenta Beneteau, łączy w sobie elegancję, wydajność i innowacyjne rozwiązania. Zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie.

BENETEAU OCEANIS 51.1

LIMA

Oceanis 51.1 to nie tylko elegancja, ale także doskonała wydajność. Jego przemyślane wnętrze zachwyca pięknem drewnianych wykończeń, a innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

BENETEAU OCEANIS 46.1

MARACUYA

Oceanis 46.1 to nie tylko piękno, to także doskonała wydajność. Innowacyjny kadłub i zaawansowane rozwiązania żaglowe sprawiają, że jacht ten doskonale radzi sobie w różnych warunkach atmosferycznych, zapewniając niezapomniane przeżycia żeglarskie.